March 1
Olive
Sapulpa GIRLS
March 4
Olive
Sapulpa BOYS
March 6
Okemah
Okemah
GIRLS
March 7
Okemah
Okemah BOYS
March 14
Wewoka
There GIRLS
March 15
Wewoka
There BOYS
March 27
Canadian Tournament
Arrowhead Golf Course GIRLS
March 28
Henryetta
Here BOYS
April 3
Conference
Fountainhead BOYS/GIRLS
April 6
Checotah
Fountainhead BOYS/GIRLS
April 11 HENRYETTA HERE GIRLS
April 12 GLENPOOL TULSA BOYS
April 16 QUALIFIER TBA GIRLS
April 22 QUALIFIER TBA BOYS
April 23 REGIONALS SAPULPA GIRLS
April 29 REGIONALS TBA BOYS
May 1-2 STATE TOURNAMENT TBA GIRLS
May 6-7 STATE TOURNAMENT TBA BOYS
March 4
Union Elite Qualifier
THERE 8 am
Boys
March 5
Union Elite Qualifier THERE 8 am
Girls
March 7
Bixby Tournament
THERE 8 am Girls
March 8
Bixby Tournament THERE 8 am Boys
March 11
Byng 6,7,8
HERE 3:30 pm
Boys/girls
March 14  Ada SE Tournament
THERE  8 am Boys/Girls
March 26
 Shawnee 6,7,8
HERE  4 pm
 Boys/Girls
March 28
 Henryetta JH Tournament HERE  8 am  Boys/Girls
 April 1
 Heritage Hall Qualifier
THERE  8 am  Boys
 April 2  Heritage Hall Qualifier
THERE  8 am  Girls
 April 4  Tecumseh MS Tournament THERE  8 am  Boys/Girls
 April 10  Shawnee MS Tournament THERE  8 am  Girls
April 12
 Ada Qualifier THERE  8 am
 Boys
 April 13 Ada Qualifier THERE  8 am  Boys
 April 19  Shawnee Qualifier THERE  8 am Boys
April 20
 Shawnee Qualifier THERE  8 am Girls
April 23
 Tahlequah Qualifier THERE 8 am  Girls
April 25 Tahlequah Qualifier There 8 am Boys
April 30 OTCA Elite (must qualify) There 8 am Girls
May 7 OTCA Elite (must qualify) There 8 am Boys
March 26
Henryetta
9AM
March 30
Oologah
9AM
April 2
Henryetta
9AM
April 8
Warner
9AM
April 11 Checotah 9AM
April 13
Stroud 9AM
February 18
Antlers Scrimmage
THERE 3 PM
February 19
Checotah Scrimmage
THERE 4 PM
February 25
Glenpool Scrimmage
THERE 4 PM
March 1
Lincoln Christian
THERE 5 PM
March 2
Beggs THERE 12 PM
March 5
Dewar
THERE 4:30 PM
March 7
Eufaula
HERE 4:30 PM
March 8
Haskell
HERE 4:30 PM
March 11
Wetumka
HERE 4:30 PM
March 12
Morris
THERE 4:30 PM
March 15
Keifer
THERE 4:30 PM
March 19
Antlers vs Henryetta
HERE NOON
March 19
Antlers vs Okmulgee
HERE 2PM
March 19
Henryetta vs Okmulgee
HERE 4 PM
March 22
Keifer HERE 1 PM
March 23
Weleetka HERE 1 PM
March 25
Beggs HERE 4:30 PM
March 28-30
Weleetka Tournament
THERE TBA
April 1 Okmulgee
THERE 5 PM
April 2
Preston THERE 4 PM
April 4-6
Dewar Tournament At Henryetta
HERE TBA
April 5 Dewar Tournament At Dewar
THERE TBA
April 6 Dewar Tournament At Dewar
THERE TBA
April 8
Okemah HERE 4:30 PM
April 9
Weleetka THERE 4:30 PM
April 11
Kellyville
HERE 5 PM
Apirl 15
Morris HERE 4:30 PM
April 16
Preston HERE 4:30 PM
April 18-20
Okmulgee Tournament
There TBA
March 29
Henryetta
April 4
Chelsea
April 5
Henryetta
April 9
Warner
April 12
Checotah
April 16
Vinita
April 19
Catoosa
April 20
Luther
April 27
Regionals
May 3 and 4
State