FEB. 28
OKMULGEE
THERE 4:30 PM
V/JV
MARCH 2
LINCOLN CHRISTIAN THERE 4:30 PM
V/JV
MARCH 3
LINCOLN CHRISTIAN HERE 4:30 PM
VARSITY
MARCH 5
PRESTON
THERE 4:30 PM
VARSITY
MARCH 6
MORRIS THERE 4:30 PM
V/JV
MARCH 9
HOLLAND HALL
HERE 4:30 PM
V/JV
MARCH 10
HOLLAND HALL
THERE 4 PM VARSITY
MARCH 12
DEWAR/CANADIAN
THERE 3 PM VARSITY/VARSITY
MARCH 19-20
WRIGHT CITY FESTIVAL
THERE TBA VARSITY
MARCH 23
PRAGUE
HERE 5 PM VARSITY
MARCH 24
PRAGUE
THERE 5 PM V/JV
MARCH 25
VICTORY CHRISTIAN
THERE 4:30 PM V/JV
MARCH 28
CHECOTAH
HERE 1 PM
VARSITY
MARCH 30
BEGGS
THERE 4:30 PM
V/JV
MARCH 31
BEGGS HERE 4:30 PM
V/JV
APRIL 2-4
DEWAR GUMBO CLASSIC THERE TBA
VARSITY
APRIL 6
WETUMKA HERE 5 PM
V/JH
APRIL 9-11
WETUMKA TOURNAMENT
THERE TBA VARSITY
APRIL 13 HOLDENVILLE
HERE 4:30 PM
V/JV
APRIL 14
HOLDENVILLE THERE 4:30 PM
VARSITY
APRIL 16
GORE
THERE 4:30 PM VARSITY
APRIL 17 OKMULGEE
HERE 5 PM V/JV
APRIL 20 EUFAULA
HERE 4:30 PM VARSITY
APRIL 21 EUFAULA THERE 4:30 PM VARSITY
APRIL 27
PRESTON HERE 4:30 PM VARSITY
APRIL 30-MAY 2
DISTRICT TOURNAMENT
TBA TBA VARSITY
MAY 7-9 REGIONAL TOURNAMENT TBA TBA VARSITY
MAY 14-15
STATE TOURNAMENT TBA TBA VARSITY
March 6-7
Henryetta Junior High Tournament HERE JR HIGH TBA
March 9
Warner 
THERE JH/V 4:30
March 10
Vian
THERE JH/V 4:30
March 12-13
Beggs Under Armour Tournament
THERE Varsity TBA
March 20
Okemah Festival THERE Varsity TBA
March 23 Preston   
THERE JR/V 4:30
March 24
Eufaula 
HERE Varsity 4:00
March 24
Beggs 
HERE Varsity 6:00
March 26-27 Creek Classic at Creek Complex 
THERE Varsity TBA
March 30 Okemah 
THERE JH/V 4:30
March 31
Oktaha
HERE JH/V 4:00
April 2
Wetumka 
THERE Varsity 4:30
April 2 Vanoss at Wetumka THERE Varsity 5:30
April 3 Haskell Tournament THERE Varsity TBA
April 6 Haskell HERE JH/V 4:30
April 7 Holdenville THERE Varsity 4:00
April 7 Meeker at Holdenville THERE Varsity 5:00
April 9 Red Oak THERE JH/V 4:30
April 13 Morris HERE Varsity 4:30
April 13 Bristow HERE Varsity 6:30
April 14 Red Oak HERE JH/V 4:30
April 16-17 Firelake Festival Shawnee THERE Varsity TBA
April 20 Howe HERE Varsity 4:30
April 20 Kellyville HERE Varsity 6:00
April 21 Oktaha THERE JH/V 4:30
April 23 District Playoffs TBA Varsity TBA
April 27 Prague THERE Varsity 5:00
April 30 Regional Playoffs TBA Varsity TBA
MARCH 7 OLIVE TOURNAMENT AT SAPULPA
MARCH 10 WEWOKA TOURNAMENT AT WEWOKA
MARCH 15 CALLISBURG INVITATIONAL AT GAINSVILLE, TEXAS
MARCH 31 HEARTLAND CONFERENCE AT FOUNTAINHEAD
APRIL 1 LADY COUGAR CLASSIC AT ARROWHEAD
APRIL 4 LAKE EUFAULA CLASSIC AT FOUNTAINHEAD
APRIL 13 LADY TIGER CLASSIC AT BUFFALO ROCK CUSHING
APRIL 16 HENRYETTA TOURNAMENT AT HENRYETTA
APRIL 21  3A STATE QUALIFIER TBA
APRIL 28  3A STATE REGIONAL TBA
MAY 6-7 STATE TOURNAMENT AT NORMAN
March 6
Olive
Sapulpa
March 12
Wewoka Tournament
Wewoka
March 30
Henryetta Tournament
Henryetta
March 31
Heartland Conference
Fountainhead
April 4
Checotah
Fountainhead
April 8
Canadian
Arrowhead
April 16
Open
April 20
Canadian
Arrowhead
March 2
Okmulgee
THERE 3:30 pm
Boys/Girls
March 3
Shawnee (6,7,8) THERE 4:15 pm
Boys/Girls
March 12
Ada SE JH Tournament
THERE 8 am Boys/Girls
March 26
Henryetta JH Tournament HERE 8 am Boys/Girls
March 30
McAlester
THERE 4 pm
Boys/girls
 April 2 Tecumseh MS Tournament
THERE  8 am Boys/Girls
 April 6 McAlester HERE  4 pm  Boys/Girls
 April 8  Shawnee MS Tournament THERE  8 am  Boys/Girls
April 9 Bixby JH Tournament THERE 8 am Boys/Girls
April 17
Ada JH Qualifier THERE  8 am
 Boys
 April 18 Ada JH Qualifier THERE  8 am  Girls
April 24 
 Shawnee JHQualifier THERE  8 am Boys 
April 25
 Shawnee JH Qualifier THERE 8 am  Girls